Smaller Default Larger

cyber security 3194286 640Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie promując jeden z głównych kierunków polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018 zorganizowała konkurs wiedzy z bezpiecznego korzystania z zasobów sieciowych pod hasłem ,,Bezpieczeństwo i netykieta w Internecie”.

Konkurs polegał na udzieleniu poprawnych odpowiedzi na pytania zamieszczane na stronie https://www.facebook.com/bpciechanow od 12 do 16 marca 2018 r. – pytania zadawane były codziennie. 

Zwycięzcą w konkursie został Jakub Pilzak, który udzielił w najszybszym czasie 100% poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania konkursowe. Nagrody zdobyły również Julia Siwek (II miejsce) oraz Ewa Dobnik (III miejsce). 

Konkurs cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy licznie wzięli w nim udział by sprawdzić i poszerzyć własną wiedzę związaną z bezpiecznym korzystaniem z zasobów sieciowych. Nagrody dla laureatów ufundowało Wydawnictwo Zakamarki oraz Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. 

Zapraszamy do udziału w następnych konkursach.