Zaproszenie!

Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie serdecznie zaprasza grupy przedszkolne dzieci czteroletnich z terenu powiatu ciechanowskiego do udziału w Przeglądzie Twórczości Przedszkolaków „Kocham Polskę ekologicznie”.

Celem Przeglądu jest:

1. Kształtowanie i propagowanie postaw patriotycznych.

2. Propagowanie   wiedzy   przyrodniczej oraz zwiększenie świadomości ekologicznej wśród społeczności przedszkolnej.

3. Stworzenie dzieciom możliwości zaprezentowania swoich umiejętności przed szerszą publicznością.

Warunkiem wzięcia udziału w Przeglądzie Twórczości Przedszkolaków „Kocham Polskę ekologicznie” jest przygotowanie i dostarczenie do Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie pracy plastycznej o tematyce patriotycznej, wykonanej z surowców wtórnych.

Każde przedszkole można zgłosić co najwyżej dwie samodzielnie wykonane prace plastyczne. Praca powinna być wykonana grupowo przez dzieci 4-letnie przy niezbędnym wsparciu nauczyciela.

Format prac: od A4 do A3 lub praca przestrzenna; technika wykonania dowolna. Pracę należy wykonać z surowców wtórnych. Na odwrocie każdej pracy należy umieścić metryczkę (wzór w załączeniu).

Prace należy dostarczyć osobiście do Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie lub wysłać na adres:

Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie

ul. 17 Stycznia 49, 06-400 Ciechanów

z dopiskiem „Kocham Polskę ekologicznie”

Termin nadsyłania prac upływa 29 października 2021 r.

Regulamin, metryczkę oraz informacje o przeglądzie można znaleźć na stronie: http://www.bpciechanow.edu.pl

Osoby do kontaktu:

Monika Biedrzycka-Gładka, Agnieszka Kołodziejska, Wioletta Gałązka