27 kwietnia w związku ze zbliżającym się Tygodniem Bibliotek w progach naszej biblioteki zagościły dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Ciechanowie. W Sali Edukacyjnej pod hasłem „Moja Twoja Nasza Biblioteka!” zajęcia przeprowadziła Adriana Karwowska. Na początek przedszkolaki wysłuchały opowiadania „Biblioteka” z serii „Przygody Fenka”. Następnie uczestnicy wzięli udział w zabawie „TAK lub NIE” sprawdzającej ich wiedzę na temat biblioteki i możliwości korzystania z niej, a także tego, jak należy dbać o książki. Dopełnieniem całego spotkania były interaktywne gry i zabawy z wykorzystaniem Magicznego Dywanu i Magicznej Ściany, w których dzieci dały upust swojej kreatywności i spostrzegawczości.