21 października 2021 r. Wioletta Gałązka – pracownik Wydziału Udostępniania BP w Ciechanowie – przeprowadziła ostatnie zajęcia z cyklu w „Krainie wartości”. Dzieci z grupy Tygrysie Serca z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Ciechanowie uczestniczyły w zajęciach czytelniczo-edukacyjnych z elementami biblioterapii ph. „Dlaczego warto być uczciwym”.

Przedszkolaki wysłuchały tekstu Dominiki Gałki „Przygody Fenka. Uczciwość”, który był wstępem do rozmowy na temat tej ważnej cechy. Dzięki temu opowiadaniu dzieci dowiedziały się, że  uczciwość to wartość moralna będąca fundamentem zaufania. To również słowność, sumienność oraz odpowiedzialność. Podczas zajęć dzieci brały udział w przygotowanych zabawach, układały puzzle oraz kodowały na macie.