Smaller Default Larger

16 października 2018 r. w Hali Sportowej w Zespole Szkół Powiatowych im. majora Henryka Sucharskiego w Przasnyszu odbyły się Targi Edukacji i Pracy, pod Honorowym Patronatem Wojewody Mazowieckiego. Organizatorem Targów była Mazowiecka Wojewódzka Komenda OHP wraz z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Ciechanowie, Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego w Ciechanowie, Młodzieżowym Centrum Kariery w Przasnyszu oraz Delegaturą Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie.

Podczas Targów zaprezentowano ofertę edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych, policealnych, wyższych i jednostek szkoleniowych, oferty pracy ze strony instytucji rynku pracy a także zaproszonych pracodawców. Odwiedzający mogli skorzystać z porad doradców zawodowych ii pośredników pracy.

Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie uczestnicząc po raz pierwszy w Targach w Przasnyszu miała możliwość promocji oferty wśród uczestników wydarzenia. Zaprezentowała wybrane zbiory, prace wykonywane w ramach warsztatów prowadzonych dla nauczycieli oraz ofertę kulturalno-edukacyjną Biblioteki.