Dla mądrego nic trudnego. Łamigłówki językowe

Lubisz zagadki logiczne? Chcesz pogimnastykować umysł i sprawdzić jego możliwości? Jeśli tak, te książki są dla Ciebie!
W łamigłówkach matematycznych znajdziesz różnego rodzaju zadania matematyczne, szyfry, układanki, labirynty liczbowe, zagadki związane liczeniem i liczbami. Łamigłówki językowe pełne są rebusów, krzyżówek, labiryntów słownych.

Jeśli i Ty, w przyszłości chcesz dołączyć do Stowarzyszenia Mensa Polska, chwyć długopis i rozwiązuj zadania! Do dzieła!

Będziesz nie tylko doskonale się bawić, ale przy okazji dowiesz się wielu ciekawych rzeczy. Na końcu każdej książki znajdziesz prawidłowe odpowiedzi.

Techniki zapamiętywania Wychowanie i wspieranie rozwoju małych dzieci w domu, żłobku i przedszkolu