Smaller Default Larger

W październiku 2020 r. Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie zorganizowała Konkurs wiedzy o Janie Pawle II w związku z ogłoszeniem przez Sejm Roku 2020 -  Rokiem Jana Pawła II oraz w związku z rocznicą pontyfikatu przypadającą 16 października. Zakres tematyczny konkursu obejmował życie, działalność oraz pontyfikat papieża.

Konkurs polegał na udzielaniu poprawnych odpowiedzi na pytania zamieszczane codziennie na stronie https://www.facebook.com/bpciechanow  od 12 do 16 października 2020 r.

Zwycięzcą w konkursie została Agnieszka Krzyżanowska, która udzieliła w najszybszym czasie 100% poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania konkursowe. Nagrody zdobyły również Katarzyna Stanuch (II miejsce) oraz Małgorzata Walo (III miejsce). Wyróżnienia otrzymują Kamil Kun oraz Elżbieta Chodkiewicz.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy licznie wzięli w nim udział by sprawdzić i poszerzyć własną wiedzę związaną z życiem, działalnością oraz pontyfikatem Papieża.

Zapraszamy do udziału w następnych konkursach.